Czas realizacji zamówień

Czas realizacji zamówienia to okres pomiędzy złożeniem przez Klienta zamówienia, do chwili wysłania paczki ze sklepu, przy czym uwzględniane są tylko dni robocze. W kacper-i-matylda.pl doskonale rozumiemy niecierpliwość w oczekiwaniu na zamówione produkty. Dlatego jednym z naszych najwyższych priorytetów jest jak najszybsza wysyłka zamówienia. Z satysfakcją chwalimy się, że w II kwartale 2018 roku 98,56% przesyłek nadaliśmy w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia, z czego 60,20% w ciągu pierwszych 12 godzin. Przesyłki wysyłamy zwykle między godziną 13 a 17. Wcale nie do wyjątków należą sytuacje, że towar zamówiony np. o godz. 13 jest już u Klienta kolejnego dnia rano.

W wyjątkowych sytuacjach (kiedy to bardzo, ale to bardzo podoba Ci się jeden z naszych produktów i nie możesz czekać ani dnia dłużej) zdarza nam się - specjalnie dla Ciebie - wysłać przesyłkę w sobotę.

Od czasu do czasu, może się zdarzyć, że jakiegoś produktu brak jest chwilowo w magazynie (staramy się bardzo, aby na stronach naszego sklepu wyświetlane były tylko te produkty, które są w magazynie). Podobnie jednak jak Tobie - zdarza nam się popełnić pomyłkę. W takiej sytuacji zostaniesz jak najszybciej poinformowany o problemie z zamówieniem. Powiemy Ci także, kiedy produkt będzie dostępny. Nie zdarza się to często.

Czas dostawy - jest to czas potrzebny Poczcie Polskiej (lub wybranej firmie kurierskiej) na doręczenie zamówienia pod wskazany adres.

W przypadku wysyłki Pocztą Polską (jest to zawsze przesyłka priorytetowa) - "oficjalny" czas dostawy wynosi 1-3 dni. W przypadku przesyłek kurierskich czas dostawy to 1 dzień. Prosimy pamiętać, że ten etap dostawy jest całkowicie poza naszą kontrolą, a Klient decyduje o sposobie dostawy.

Termin otrzymania przesyłki zależy od czasu realizacji i czasu dostawy. 

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl