Dojazd do nas

Sklep stacjonarny jest dla Państwa otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00-18:00, a także w soboty od godziny 10:00-14:00.

 

  

Jak dojechać do sklepu Kacper i Matylda?

1. Środkami komunikacji publicznej - tramwajami nr 0, 4, 5, 9, 10, 44, 52, 64. Należy wysiąść na przystanku "Cystersów". Sklep znajduje się naprzeciwko przystanku w kierunku Czyżyny, Nowa Huta, Mistrzejowice, Os. Piastów. Przystanek "Cystersów" znajduje się pomiędzy Rondem Mogilskim a Komendą Wojewódzką Policji. Sklep Kacper i Matylda znajduje się 1600m od dworca głównego w Krakowie. Dojazd z przystanku "Dworzec Główny", to 3 przystanki tramwajowe. Dojazd z przystanku "Dworzec Główny Tunel", to tylko 2 przystanki.

2. Samochodem, motocyklem, rowerem, pieszo - punktem wyjścia - Rondo Mogilskie. Kierujemy się w stronę Czyżyn, Nowej Huty, AWF, Mogiły w Krakowie ulicą Mogilską. Od Ronda Mogilskiego mijamy 3 przecznice z prawej strony, za trzecią - ulicą Cystersów po prawej (południowej) stronie ulicy Mogilskiej znajduje się budynek Deutsche Bank z bankomatem, tuż za nim znajduje się wejście do naszego sklepu adresowanego przy ul. Mogilskiej 67A. Odległość między Rondem Mogilskim a sklepem - 710m. Natomiast jadąc od przeciwnej strony - od strony Mogiły, Czyżyn, Nowej Huty, AWF w Krakowie, po minięciu z prawej strony młyna Polskich Zakładów Zbożowych, następnie stacji benzynowej Orlen na ul. Mogilskiej, a po lewej stronie Komendy Wojewódzkiej Policji, przejedziemy pod wiaduktem kolejowym. W odległości 390m od wiaduktu po lewej (południowej stronie ulicy Mogilskiej znajduje się nasz sklep. Jesteśmy pomiędzy sklepem motoryzacyjnym a Deutsche Bankiem. Naprzeciwko nas znajduje się TEVA - producent farmaceutyków.

 

W razie wątpliwości, pytań, prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl